اطلاعیه های جدید :

سامانه LMS آموزش و آزمون آنلاین اف ریاضی

پایه خود را انتخاب کنید:

ویژگی های منحصر به فرد کلاس های آنلاین اف ریاضی

در کلاس های آنلاین اف ریاضی می توانید، برای شرکت آزمون تیزهوشان آمادگی لازم را بدست آورید. با کلاس های آنلاین هر کجای ایران که باشید می توانید  از آموزش های برترین اساتید کشور بهره ببرید. علاوه برآن در آزمون های شبیه سازشرکت کرده و با مشاور تحصیلی خود در ارتباط باشید. همچنین مطالعه مقاله تاثیر کلاس های تیزهوشان بر قبولی در آزمون تیزهوشان را پیشنهاد میکنیم.

مزایای کلاس آنلاین نسبت به کلاس های حضوری

 • امکان شرکت در کلاس بهترین اساتید کشور
 • نداشتن محدودیت جغرافیایی
 • کاهش هزینه های رفت و آمد به محل کلاس
 • عدم اتلاف وقت در مسیر

جدیدترین‌های اف‌ریاضی

اگر به دنبال دوره های آموزشی آنلاین هستید، آموزش های آنلاین اف ریاضی در سطوح مختلف برگزار می شود. این کلاس ها شامل موضوعات متنوع برای دانش آموزان می باشد که می توانید براساس نیاز و علاقه خود دوره مورد نظر را انتخاب کرده و در آن شرکت کنید. اگر هنوز درانتخاب خود مورد نظر شک دارید می توانید از مشاورین اف ریاضی کمک بگیرید.

مزایای ثبت نام در کلاس های آنلاین آکادمی اف ریاضی

 • همراهی مشاورین حرفه ای و  پشتیبانی فردی
 • بررسی روند پیشرفت تحصیلی توسط پشتیبان
 • برگزاری آزمون های شبیه ساز
 • تدریس مطالب توسط اساتید با تجربه
 • امکان دسترسی به ویدئوهای های ضبط شده
 • مشارکت پویا و فعال دانش آموزان در کلاس
 • امکان پرسش پاسخ در کلاس های آنلاین
 • استفاده از بانک سوالات استاندارد و نمونه سوالات کافی
 • ارتباط با والدین و ارائه ایده های کلیدی برای بهبود و تسریع آموزش

آموزش در کلاس های آنلاین اف ریاضی

تعطیلات نوروزی یک فرصت ویژه یرای همه داوطلبان آزمون های تیزهوشان است. آکادمی اف ریاضی برای شما در این ایام هم  برنامه های ویژه ای دارد. در طول تعطیلات نوروزی می توانید دانسته های قبلی خود را مرور کنید. همچنین یک فرصت طلایی برای جبران ضعف های درسی می باشد. شما می توانید در این اردو به صورت مجازی و آنلاین هم شرکت کنید واز این موقعیت استثنایی بهترین استفاده را داشته باشید.

برای اطلاع از جزییات اردوی نوروزی اف ریاضی به صفحه اردوی نوروزی قبولی در تیزهوشان مراجعه نمایید.

دریافت مشاوره تیزهوشان

مشاورین مجرب اف ریاضی، آماده ارائه خدمات تخصصی مشاوره در حوزه آمادگی آزمون تیزهوشان و هدایت تحصیلی فرزندان عزیز شما می‌باشند. به همین منظور برای آشنایی با خدمات مشاوره محور مجموعه می توانید فرم مقابل را پر کنید تا در اسرع وقت مشاورین ما با شما تماس بگیرند.

دریافت مشاوره تیزهوشان

مشاورین مجرب اف ریاضی، آماده ارائه خدمات تخصصی مشاوره در حوزه آمادگی آزمون تیزهوشان و هدایت تحصیلی فرزندان عزیز شما می‌باشند. به همین منظور برای آشنایی با خدمات مشاوره محور مجموعه می توانید فرم مقابل را پر کنید تا در اسرع وقت مشاورین ما با شما تماس بگیرند.

سوالات متداول (محتوی تغییر کند)

باید سرچ کنید کوییز 24 یا از طریق لینک پیامک شده وارد این سایت بشید و آزمون بدید.

شماره موبایلی که موقع ثبت نام در موسسه اف ریاضی ثبت کردید بدون صفر اولیه

شما توسط مسئول ثبت نام در آزمون ثبت نام شدید و هنگام ورود به سایت به جای گزینه ثبت نام باید ورود به حساب کاربری یا ورود به سایت را بزنید.

شماره موبایل ثبت شده در این سایت شماره موبایل ثبت نام شده در سایت اف ریاضی می باشد و آن هم بدون صفر

ابتدا باید فرم مشخصات اولیه در سایت را کامل کنید. بعد از اتمام وارد گزینه آزمون های من می شوید و آزمون جاری را مشاهده می کنید.

دکمه مشاهده pdf شیوه 1 یا 2 و دکمه بارگزاری مجدد یا دانلود pdf را امتحان کنید.

دانش آموزانی که با گوشی آزمون می دهند حتما باید دو گوشی در اختیار داشته باشند. با یک گوشی پاسخنامه را ببینند و با یک گوشی روی دانلود سوالات بزنند و سوالات را در صفحه ای جدید مشاهده کنند.

برای پایه ششم 30 دقیقه مانده به پایان آزمون و برای پایه نهم 50 دقیقه مانده به پایان اگر دفترچه 1 بسته نشد و دفترچه 2 باز نشد روی گزینه بارگزاری مجدد کلیک کنید.

60 سوال هوش کلامی، ریاضی و تصویری و 60 سوال سرعت و دقت

دو دفترچه و 100 سوال که دفترچه اول شامل هوش کلامی، تصویری و ریاضی و 50 سوال و دفترچه دوم شامل مفاهیم درسی است. (ریاضی، علوم، فارسی، اجتماعی، قرآن و معارف) 50 سوال

ششم 110 دقیقه که 80 دقیقه دفترچه اول و 30 دقیقه دفترچه دوم. نهم 130 دقیقه که 80 دقیقه دفترچه اول و 50 دقیقه دفترچه دوم.